Rozdíl mezi Womanizerem a Satisfayerem?

Kromě velkého množství modelů značky Womanizer lze narazit na konkurenčního výrobce pod jménem Satisfyer. Který z nich je lepší? Čím se odlišují? Nemá cenu zjišťovat, který z nich způsobí bouřlivější orgasmus. Oba budou dokonalé. Womanizer i satisfyer fungují na naprosto stejném principu. Je důležité zaměřit se spíše na funkčnost, uživatelské pohodlí a další vlastnosti, které mohou být nápomocny při výběru tohoto intimního společníka.

Zpracování

Bezdotykové hračky obou značek jsou z velké části vyrobeny z odolného ABS plastu. Womanizery jsou o něco lépe zpracované a na dotek příjemnější. Satisfyery zase vynikají více ergonomickými tvary, které lépe padnou do dlaně a lépe se s nimi trefuje na klitoris. V koncových hlavicích, které se přikládají ke klitorisu, vyjma tvaru, není žádný rozdíl – obě značky je vyrábí z měkkého a hypoalergenního silikonu.

Vzhled

Vzhled stimulátorů se odlišuje model od modelu. V tomto případě záleží na preferencích jednotlivých uživatelek. Womanizery se vyrábějí v divokých barvách a vzorech, satisfyery si udržují eleganci a v barvách jsou přirozenější.

Intenzivnost

Počet pulzačních programů je u každého modelu jiný, většinou jich však satisfyery mají víc. V recenzích napříč internetem se ale často dočtete, že satisfyer nasává a pulzuje mnohem intenzivněji než womanizer.

Hlasitost

Co se hlučnosti provozu týče, obě značky jsou na tom podobně. Množství vyprodukovaných decibelů opět závisí na konkrétním modelu, nedá se však říct, že by svou hlučností některý vybočoval z řady. A navíc, ve chvíli, kdy koncovou část “umlčíte“ klitorisem, není slyšet téměř nic, pouze tlumené bublání.

Cena

Obě značky mají své výhody i nevýhody, jedno však stimulátorům značky Satisfyer upřít nemůžeme – jsou o dost levnější. Pokud tedy již dlouho pokukujete po luxusních womanizerech, ale peněženka vám tolik nedovolí, satisfyer je pro vás dobrá volba.

Womanizery jsou tedy jemnější a rafinovanější. Také ale často mnohem dražší. Velkou výhodou může být, že se dodávají s náhradní hlavicí. Pokud je jedna už příliš opotřebená nebo ženě nesedí, může ji jednoduše vyměnit. Většina womanizerů, jak jsme mohli vidět, je plně vodotěsných. Jejich design je velice originální a každý model se odlišuje. Ženy si mohou vybrat dle svých preferencí ze široké škály produktů. Opravdu nadstandardní jsou funkce některých modelů jako je autopilot či inteligentní tichý chod.  Disponují mnoha vyspělými technologiemi, které dokážou posloužit k tomu nejlepšímu orgasmu a zároveň konformnímu použití.

Oproti tomu satisfyer bývá drsnější a méně detailní. To se především týká koncové hlavice, která přiléhá na samotný klitoris. Ale i přesto tato erotická pomůcka dokáže přivést ženu až na bouřlivý vrchol. Velikou výhodou oproti womanizeru je to, že modely jsou často levnější. Proto bývá i volbou mnoha zákaznic. Cenová dostupnost je často volbou, který ze stimulátorů zakoupit. Mnohé vibrují i pulzují vzduchem, což přivádí nové uspokojivé pocity, na kterých se ženy stávají závislé. A z pohledu technologie mají také inovaci, a to v podobě ovládání skrze aplikaci, což ale platí jen u některých modelů.

Závěr

Womanizer i satisfyer fungují na principu pulzování. Oba produkty slibují pronikavý klitorální orgasmus během pár minut. To většina že s radostí potvrzuje. Navíc mnohé ženy tvrdí, že to jsou ty nejsilnější orgasmy, jaké kdy zažily. A to už stojí za vyzkoušení, ne?