Nejlepší womanizery 2024

100 % sexuálního potěšení

Není to tak dávno, co byl svět bez sexuálních hraček. Nyní však máme poměrně velkou nabídku a nové technologie posouvají věci na novou úroveň. Revoluce v potěšení a rozkoši žen. Tak by se dal jednoduše představit jeden z dnes nejoblíbenějších vibrátorů pro žen

Womanizer je první stimulátor klitorisu navržený tak, aby ženám pomohl dosáhnout 100 % sexuálního potěšení. První Womanizer spatřil světlo světa v roce 2014 a od té doby je nesmírně oblíbený mezi ženami celého světa. Je to unikátní stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Motýlci v břiše, zrychlený tep nebo třeba jen pocit bez dechu – orgasmus může mít mnoho různých podob. Jak píšou na internetu recenze, Womanizer ženu dovede k tomu nejintenzivnějšímu vyvrcholení, jaké si dokážete představit. Mezi krále orgasmů spadá nejen již zmiňovaný Womanizer, ale také Satisfyer. To je další oblíbená hračka, která funguje na stejném principu, i když se přeji jen v něčem odlišují. Pojďme si blíže představit tuto bezkonkurenční erotickou pomůcku, která změnila sexuální život mnoha ženám.  

Ktery modely si lze vybrat?

Womanizery mívají ergonomický tvar, a krásně tak padnou do ruky. Co se designu a vzhledu týče, tak je nabídka opravdu široká. Jelikož se jedná o produkt pro ženy, spousta modelů je dostupná v různých barvách. Všechny erotické hračky se pochopitelně vyrábějí ze zdravotně nezávadných materiálů. Drtivá většina produktů disponuje hned několika režimy s různou silou vibrací. Kromě stimulace se jednotlivé modely odlišují i dalšími funkcemi a vlastnostmi. Možností je spoustu a vybrat si dokáže snad každá žena dle svých vlastních preferencí a očekávání. Nyní se pojďme podívat na jednotlivé modely womanizeru.

4.7

spousta režimů a intenzit
mnoho kombinací
měkký a poddajný tvar vibrátoru
vhodný i pro doplnění análního sexu s mužem

Stimulace klitorisu je úžasná a velmi příjemná, žena ale může mít pocit, že jí chybí vaginální stimulace. Kombinace vnější a vnitřní stimulace je pro některé ženy dokonce zásadní pro dosažení orgasmu. Proto byl vyvinut duální Womanizer Duo. Kromě původní stimulace tlakovými vlnami má Duo také perfektně tvarovaný vibrátor. Díky této hračce si lze užít 12 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu a 12 stupňů intenzity vibrátoru. Vibrace dokonce nabízejí 10 vibračních programů. Tyto funkce se dají samostatně nastavit, aby byla možnost pro individuální nejlepší kombinaci, při které bude každý dosahovat těch nejbouřlivějších orgasmů.

Womanizer Duo je opět 100% vodotěsný (IPX 7) a žena s ním může relaxovat ve sprše i ve vaně. Jeho jádro je vyrobeno z odolného tvrzeného ABS plastu. Ten je potažen lékařským silikonem. Tento materiál je výjimečně hebký a velice příjemný na dotek. Výhodou tohoto povrchu je také jeho neporézní struktura, která umožňuje velmi snadnou údržbu. Součástí balení je magnetický USB nabíjecí kabel. Doba nabíjení je 120 min a doba provozu je také 120 min. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity lze také použít womanizer s kapkou lubrikantu na bázi vody. Nad ostatními duálními pomůckami a vibrátory s výběžkem Womanizer Duo vyniká svým anatomickým tvarem. Delší zahnutý konec těsně doléhá na bod G, což zaručuje jedinečný erotický zážitek. Sací hubička s ideálními rozměry hezky obejme klitoris a efektivně jej masíruje tlakovými vlnami.

Kromě pestré nabídky režimů Womanizer Duo vyniká také chytrými funkcemi. Jednou z nich je patentovaná technologie Pleasure Air, díky níž hračka vibruje až při kontaktu s kůží. Díky této funkci můžete vibrace okamžitě vypnout a vibrátor tak zcela ztišit. Velmi šikovná je také funkce Stand by mode, která vibrátor automaticky vypne, pokud jej 10 minut nepoužíváte. V případě slabé baterie se vypne již po 5 minutách bez aktivity. V tomto modelu také nechybí funkce Smart Silence, která zajišťuje, že Womanizer Duo začíná fungovat teprve tehdy, když se stimulační hlavice na klitoris téměř dotýká pokožky.

Mezi jeho zápory opět lze zařadit:

  • vysoká cena pořízení
  • Stand by režim je poměrně krátký
  • složitější ovládání
  • větší velikost

Větší velikost je ale pochopitelná, jelikož tato hračka jsou v podstatě dvě v jednom. A vyšší pořizovací cena je zde ale zcela na místě, neboť tento vibrátor vás zaručeně vynese do nebe.

4.4

elegantní design
praktické režimy Smart Silence a Autopilot
větší počet intenzit

Womanizer Premium je 100 % vodotěsný (IPX 7), proto s ním můžete relaxovat nejen ve sprše ale i ve vaně. Co se týče materiálu, jedná se o tvrzený ABS plast, který zaručuje vysokou odolnost, a o lékařských silikon. Ten je neuvěřitelně hebký a velice příjemný na dotek.

Rozměry této hračky jsou 155x50x35 milimetrů a jeho hmotnost je pouhých 135 g. Součástí balení je magnetický USB kabel. Doba plného nabití je celých 120 min a doba provozu až 240 min. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity se doporučuje použít womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už nikoho nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů. 

Womanizer Premium ale nabízí něco zcela nového a od předešlých typů se odlišuje těmito zásadními funkcemi: Smart Silence a Autopilot. Smart Silence zajišťuje, že Womanizer Premium začíná fungovat teprve tehdy, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile womanizer vzdálíte od těla, vypíná se, což pomáhá šetřit baterii a používání je výrazně tišší. Autopilot je relaxační funkce, která přináší nečekané orgasmy a překvapivě nový způsob vzrušení. Program vybírá náhodně intenzitu, a proto se orgasmy objevují nečekaně a o to mohou být intenzivnější.

nevýhody?

Tou je jedině pořizovací cena. Ale Womanizer Premium stojí i za tu vysokou cenu, je to prostě luxusní hračka na úrovni.

3.8

krásný design
ergonomický tvar
magnetický kryt
pojistka proti přehřátí

Womanizer Liberty představuje skutečnou špičku mezi cestovními podtlakovými stimulátory. Jednou z předností womanizeru Liberty je jeho svěží design. Elegantní vzhled je kombinací něžně růžové a bílé barvy. Dostupný je i v tmavě červené barvě. Vibrátor Womanizer Liberty je vyroben z odolného plastu, ale sací hubička je z lékařského silikonu. Jelikož se jedná o cestovní vibrátor, jeho rozměry jsou velmi malé. Díky malým rozměrům a ergonomického tvaru womanizer Liberty perfektně padne do ruky. Womanizer Liberty má podlouhlý tvar připomínající slzu. Krásný obal dělá z womanizeru malý diskrétní balíček, který nikdo nepozná.

Liberty je opět 100 % vodotěsný a jeho ovládání je velmi snadné. Doba nabíjení po úplném vybití je 120 minut a délka provozu je také 120 minut. 2 hodiny plné orgasmů, 1 orgasmus během několik minut. To je spousta orgasmů za jeden večer! Rozměry tohoto womanizeru jsou odpovídající možnosti cestování – 104 mm x 55 mm x 48 mm. A hmotnost je pouhých 90 g.

Womanizer Liberty má celkem k dispozici pouze 6 stupňů intenzity, což však lze považovat za dobrý počet pro cestovní vibrátor. Podtlakové vlny jsou dostatečně silné, tudíž není třeba se obávat, že by womanizer nesplnil svůj účel. Na nejvyšší stupeň vibrátor nasává opravdu velmi silně. Každá žena najde své milované tempo. Na rozdíl od jiných, luxusních womanizerů zde nenajdete nadstandardní funkce, jako je autopilot či Pleasure Air režim. Přesto se pyšní jednou velmi praktickou funkcí, a to je pojistka proti přehřátí. Během hrátek nemusíte sledovat, jak dlouho je womanizer zapnutý. Díky pojistce se vibrátor sám včas vypne, aby nedošlo k jeho poškození. A co opravdu oceníte je jeho tichost. I když je tichý, tak ale dokáže vaše tělo opravdu rozžhavit.

Zápory této hračky jsou:

  • vyšší pořizovací cena
  • menší počet programů

3.8

rychlý a silný orgasmus
netradiční prožitek
dlouhá výdrž baterie

Womanizer W100 je skvělý model. Je hezký i šikovný. Jen už existují mnohem zajímavější a modernější kousky. Womanizer je ukrytý v pevném růžovém pouzdru na zip. Ideální, pouzdro se vždycky hodí. Tento womanizer disponuje řadou různých barev, třeba i s imitací kůží leoparda či hada. A místo jednoho tlačítka má tahle designová kráska velký kamínek Swarovski.

Womanizer W100 není příliš těžký, připomíná váhou obyčejný průměrný vibrátor, váží celkem 150 g. Jeho rozměry jsou 160×55 mm. Svým tvarem i velikostí perfektně padne do ruky. Womanizer je heboučký. Je celý ze sametového a zdravotně nezávadného ABS. Hlavice je klasicky z lékařského silikonu. Takže zkrátka materiály na úrovni. Nabíjení trvá asi 90 minut a Womanizer poté funguje asi 4 hodiny. Což je opravdu pěkná hromada orgasmů. Oproti novějším modelům je o něco hlasitější a není voděodolný, což ale pro každou ženu nemusí být překážka.

Womanizer W100 má 6 stupňů intenzity. Revoluční technologie pulzujících tlakových vln umožňuje bezdotykovou stimulaci klitorisu. Ženy tak zažijí zcela nové pocity slasti, které jsou korunovány prudkými orgasmy. 

A mezi jeho zápory spadá:

  • vysoká cena
  • hlučnost
  • není voděodolný

3.5

kvalitní zpracování
výdrž baterie
8 intenzit

Další pomůcka z řady Womanizer. Disponuje jedinečnou technologií tlakových vln, které způsobují bezkonkurenční sací efekt klitorisu. Womanizer Classic je klasický womanizer v novém smyslném designu. Přináší silné i několikanásobné orgasmy, přesně jak je jeho zvykem. Nabízí velice jednoduché ovládání. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity lze opět použít Womanizer s kapkou lubrikantu. 

Díky svému jedinečnému zpracování je Womanizer Classic 100 % vodotěsný (IPX 7), proto s ním můžete relaxovat nejen ve sprše ale i ve vaně. Dobíjení je pomocí magnetického USB kabelu. Materiál je již klasická kombinace hedvábného silikonu a ABS plastu. Jeho rozměry jsou 148x48x35 mm a hmotnost 110 g. Doba plného nabíjení trvá 120 minut a jeho následné používání se pyšní dobou až 180 minut.

Womanizer Classic nabízí 8 úrovní intenzity a umožňuje tak mnoho zábavy a vzrušujícího potěšení. První stupeň zaručuje jemný start a poslední stupeň, maximální vrchol rozkoše. Pokud je Womanizer Classic v činnosti a vy během 30 minut nestisknete žádné tlačítko, přístroj se automaticky vypne. Tato funkce pomáhá šetřit baterii a chrání přístroj proti náhodnému zapnutí.

Zápory této hračky:

  • omezené funkce