Jak Womanizer funguje

Masturbace je skvělý způsob, jak se uvolnit, a s vibrátorem womanizer je dosažení orgasmu snazší než kdykoli předtím. Womanizer je jedinečný druh vibrátoru.

Vlastně to ani není vibrátor jako takový, ale stimulátor klitorisu. Zatímco u standardního vibrátoru dochází ke kontaktu s klitorisem a vulvou jako celkem, u vibrátoru womanizer je hlavním bodem zájmu pouze klitoris. Womanizer využívá první technologii svého druhu nazvanou Pleasure Air Technology, která stimuluje klitoris, aniž by muselo dojít k jakémukoliv kontaktu.

Stimulátor jemně nasaje klitoris a rozmazlí ho pomocí intenzivních tlakových vln. Tím, že využívá spíše tlak vzduchu než vibrace, minimalizuje znecitlivění klitorisu, takže je bezpečné jej používat nepřetržitě.

Jak složité je používání?

Všechny womanizery se ovládají velice snadno a intuitivně pomocí tlačítek umístěných na těle vibrátoru. Tlačítka bývají malá, takže nekazí celkový vzhled hračky. Často jsou až téměř neviditelná, mívají totiž stejnou barvu jako womanizer a nejsou vystouplá.

Ovládání

Přesto je ovládání opravdu snadné, že jej bez problému zvládnete i poslepu. Na rozdíl od jiných výrobců, všechny podtlakové vibrátory značky Womanizer jsou nabíjecí. Nemusíte tedy řešit, zda máte doma dostatek baterií. Stimulátory se nabíjejí pomocí USB kabelu, který zapojíte do sítě, počítače nebo i do zapalovače vašeho auta.

Nabíjení

Novější modely mají takzvané Click and Charge nabíjení. Nabíjecí kabel jednoduše přiložíte k vibrátoru a nabíjíte. Tento produkt je většinou dodáván částečně nabitý. Před použitím jej ale zcela nabijte. Když je výrobek plně nabitý, kontrolka přestane blikat a zůstane svítit.

Použití

Samotné použití womanizeru je velice jednoduché. Pro zapnutí podržíte tlačítko + po dobu 2 sekund. Mírně rozprostřete stydké pysky tak, aby byl klitoris snadno dostupný. Pro lepší zážitek můžete použít i lubrikační gel na bázi vody. Umístíte stimulační hlavici do blízkosti klitorisu a mírně přitlačíte, aby byl absorbován do oválného otvoru hlavice. A nyní už jen objevujete zcela nový rozměr orgasmu.

Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb. Chcete-li funkci vypnout, podržíte tlačítko – po dobu 2 sekund. Veškeré technické informace najdete vždy u příslušného modelu.

Vyšší modely womanizeru mají další zajímavou schopnost – aktivují se automaticky přiložením ke klitorisu. Aby vám vaše nová hračka dobře a dlouho sloužila, je potřeba jí věnovat dostatečnou péči.

Údržba

Po každém použití vždy womanizer umyjte vodou, případně lze použít i dezinfekci neobsahující alkohol. Do krabičky či sáčku jej ukládejte, až když je zcela suchý.

O autorovi