Často otázky o Womanizer

Objevte svět intenzivního potěšení s Womanizer, revoluční intimní hračkou, která spojuje eleganci s inovací. Jakým způsobem může tato unikátní hračka zvýšit váš erotický život? Přečtěte si naše FAQ a odhalte tajemství jedinečného zážitku. Vstupte do světa nevídané rozkoše, kde se stimulace stává uměním.

Jak se o Womanizer správně starat?

Womanizer vždy před a po každém použití vydezinfikujte vhodnou dezinfekcí na bázi vody.

Měla bych Womanizer před použitím nějak lubrikovat?

Ne, womanizer nemusíte před jeho použitím nijak lubrikovat. Womanizer si totiž nikam nezavádíte. Pouze si jej jen jemně přikládáte ke klitorisu, který začne womanizer něžně nasávat. Lubrikace na vodní bázi ale může jeho použití zpříjemnit.

Mohu používat Womanizer i ve vaně nebo ve sprše?

Ano, můžete. Většina womanizerů je totiž voděodolná, takže je můžete používat i pod vodou. Jen si dejte pozor na to, jaké sprchové gely či mýdla společně s womanizerem používáte. Kosmetika s obsahem silikonů totiž může womanizer poleptat a tím jej nevratně poškodit.

Jsou Womanizery při použití tiché?

Ano, womanizery jsou oproti satisfyerům během použití mnohem tišší. Satisfyery vydávají během použití hluk o síle až 50 dB, kdežto womanizery jen maximálně 30 dB.

Jak se Womanizery používají?

Womanizer si lehce přiložíte ke klitorisu a zapnete. Womanizer váš klitoris něžně nasaje a díky podtlaku jej začne stimulovat. Nedoporučuje se však dráždit klitoris womanizerem déle než patnáct minut.

O autorovi